פרפורמנס ותיאטרון

ספרי אותי
רותם וולק

הפרויקט פותח במסגרת תוכנית שהות אמן

23.5, 25.5 | 18:00-20:30

ענת מדר - המרכז לאמנות השיער, המרכז המסחרי, הרצל 36

גם אצלכם הליכה למספרה משלבת תמיד משהו בין התרגשות לחרדה? ״ספרי אותי״ היא עבודת סאונד שחוקרת את מאחורי הקלעים של חוויית המספרה, ואת הקשר האינטימי שנוצר בין הספר.ית למסתפר.ת. בין רעשי הפן והחפיפה מתגלים היחסים העדינים שלנו עם שיער ועולות שאלות של אסתטיקה וטיפוח, אהבה ושנאה עצמית, שאלות של אופנה מקומית וגלובלית וכן, הגאווה לצד הסטיגמות של המקצוע.
בכל סבב יוכלו ארבעה משתתפים להתיישב על כיסא הספרית ולהאזין לפסקול ובו סיפורים אישיים של לקוחות, של תלמידי עיצוב שיער לעתיד ושיחות שערכה רותם עם ענת, ספרית מקומית ומורה לעיצוב שיער.
 
תודה מיוחדת לענת מדר והמגמה לטיפוח החן והיופי, תיכון ״עתיד״ אופקים.
 
בשיתוף: כפר הסטודנטים איילים אופקים, תיכון "עתיד" – המגמה לטיפוח החן והיופי   הפקה: אלאא אלאטרש, אלינועם פרומן ושיר תשובה
תוכנית שהות אמן מתקיימת בתמיכת מפעל הפיס
 

 
על קצה הלשון
יונתן קונדה

23.5 | 21:30

בית היוצר, ז'בוטינסקי 14

השחקן, המשורר והמוסיקאי יונתן קונדה מארח משוררים.ות במופע מוסיקלי-תיאטרלי של ספוקן-וורד, ראפ ואלתור!
 

 
נוֹ פרובלם 
אורי ונועה וייס

24.5 | 17:15

מדרום לילדים | גן הידידות

אקרובטיקה, ג'אגלינג וטרפז אחד זוגי נייד (היחיד מסוגו בעולם) במופע קרקס מצחיק, בשיתוף הקהל, שישאיר אתכם מרחפים מעט מעל פני האדמה. 
המופע זכה פעמיים באליפות העולם לתיאטרון רחוב (אירלנד 2012, ניו זילנד 2010).
 

 
סיפורי שכונת גן יוני
קבוצת עלילה מקומית

24.5 | 20:30

גן יוני, רחוב הרצל 

שחקני קבוצת תיאטרון רות קנר יפתחו שולחן-סיפורים ברחבת שכונת גן יוני, ובו יתעדו זיכרונות, היסטוריות אישיות ומשפחתיות, שמחות, משברים, סיפורים על עניינים ידועים ועל עניינים נסתרים, על פגישות ועל פרידות, מתכונים, אירועים מצחיקים, תלונות, סודות, רשימות, סיפורי סבתא וחלומות. מכל אלה, תיצור קבוצת התיאטרון פסיפס ססגוני של סיפורי העיר, שיעלה בביצוע מקהלת דיבור. מופע חד-פעמי שכולו מאת ועל קהילת השכונה.
 
יוצרת: רות קנר   מופיעים: דניאל אדוורדסון, עדי מאירוביץ', רונן בבלוקי, שירלי גל   כתבן א׳: אמיר חרש   מתמלל: דורון לב   משוררים ומשוררות מקבוצת פואטיפריה: אסתר ביליה, ברק דאלי, דינה ברוס, משה ברכה, מעין עזרא צדוק, רשף בניסטי   הפקה: מיה שילוח ועביר אבו כף

 
הילוך ראשון – סיור אופניים פרפורמטיבי
אדוה ויינשטיין

לאורך ימי הפסטיבל | 17:30-19:00

בית היוצר, ז'בוטינסקי 14

סיור אופניים פרפורמטיבי בו מוזמן כל משתתף או משתתפת למסע אישי של רכיבה עצמאית על אופניים ברחבי העיר אופקים. הסיור מציע למשתתפות ולמשתתפים לנוע בעיר בצורה אחרת ולהיות שותפים פעילים בגילויה מחדש. מצוידים בפס קול עם הנחיות פשוטות ובמפה, הרוכבות והרוכבים יגיעו למקומות שונים בעיר (למרכז, לקצה, לפארק, לשכונה) ויוזמנו להתחבר לפעולת הרכיבה, להתבונן ולפעול במרחב הציבורי ובמרחבי הדמיון.
 
ניתן ורצוי להגיע עם אופניים, קסדה ורמקול קטן במידה שיש. במידה שאין, הציוד יינתן במקום עם הפקדת תעודה מזהה. הסיור מתבצע באופן עצמאי, אך ניתן להגיע בקבוצה קטנה ולבצע אותו במקביל. 
 
הסיור מעגלי ומשכו כ-60 דקות. יציאה אחרונה בשעה 19:00. מומלץ להרשם מראש ולשריין מקום  - להרשמה
 
* לפני ההגעה לסיור יש להוריד (ללא עלות) את אפליקציית SoundCloud למכשיר הנייד.
 
הקלטה: אורגד מרציאנו ועידן טולדנו   עריכה ועיצוב סאונד: אורגד מרציאנו   הפקה: אורי לוי, עופרי לייזר
sticker-09.png
sticker-14.png
sticker-04.png